boksy dachowe Northline

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Choć sezon urlopowy już dawno minął to tak w rzeczy samej każda pora jest idealna na to żeby zażyć odrobinę odpoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną w pewnych sytuacjach zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się pytanie, czym trzeba się kierować przy tego rodzaju zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, żeby nasycać się spokojną i wygodną jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

boksy samochodowe

Dobry wybór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować należy wziąć pod szczególną uwagę kilka ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie wypada oznajmić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z każdym typem samochodu więc najpierw trzeba się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współgrać. Porządnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i bodaj najważniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a w dodatku należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli chodzi o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które należy dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego typu akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.